Informace k aktuální situaci

Vážení zákazníci,

rádi bychom poskytli nové informace vážící se k aktuální situaci na trhu jednorázových artiklů.

Aktuálně se nám daří vykrývat objednávky stálých zákazníků bez problémů až na dva artikly - roušky a kukly s rouškou. Roušky bychom měli s největší pravděpodobností naskladnit v určitém počtu začátkem příštího týdne. Na tento artikl máme v návaznosti na vaše objednávky pořadník, roušky bychom měli vykrývat dle individuálně domluvených počtů v průběhu první poloviny příštího týdne.

Rádi bychom tímto upozornili na informaci, že jednorázová rouška se stala v rámci vládních opatření a zařazení potravinářského sektoru do strategických sektorů s přednostním přístupem artiklem, který se dá objednat na Ministerstvu zemědělství. Pro bližší informace navštivte stránky MZe nebo kontaktujte ČSZM.

Druhým nedostatkovým artiklem jsou kukly s rouškou. U tohoto artiklu bohužel aktuálně vyprodáváme poslední zásoby a jeho naskladnění je dále nejasné.

Všechny ostatní artikly vykrýváme stálým zákazníkům bez problémů, aktuální skladové zásoby máme stále na cca 2 měsíce. Dle nejnovějších informací se ve většině závodů v Číně obnovil výrobní proces, dodávky do Evropy by se tak měly v nejbližších měsících obnovit. Otázkou zůstává, jaké artikly budou pro tamní továrny a obchodníky prioritou a jak rychle budou producenti schopni obnovit výrobní procesy v plné kapacitě. Vyrábění jednorázových roušek pro celý svět aktuálně zcela určitě nahradí některé méně poptávané artikly a tím by se mohla projevit jejich nedostupnost v nejbližších měsících. Konkrétně se jedná o návštěvní pláště a overaly. Vezměte prosím tyto informace na vědomí.

Rádi bychom také upozornili na to, že naše firma zavedla veškerá bezpečnostní opatření, která byla možná v rámci zabezpečení zdraví našich zaměstnanců a tím pádem bezproblémového chodu naší firmy a bezproblémového zásobování Vás, zákazníků.

Všem přejeme hodně zdraví a pevné nervy na překonání tohoto nelehkého období. Věříme, že se aktuální stav brzy obrátí a situace se začne zlepšovat.

 

Tým firmy Řeznické potřeby Kučera